Kępa Park

Doskonała lokalizacja to tylko jedna z zalet naszej nowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Stworzyliśmy przestrzeń do życia w centrum miasta, jednocześnie w sąsiedztwie terenu zielonego i rzeki. Spacer do Rynku zajmuje jedynie 15 min. a znakomite połączenie komunikacyjne pozwoli Ci dotrzeć w każdą część miasta. Dla przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy zróżnicowane układy funkcjonalne, od mieszkań jednopokojowych, poprzez dwupokojowe i mieszkania z oddzielną kuchnią.

Budowa już rozpoczęta. Planowane zakończenie we wrześniu 2021 r.

152 mieszkania
152 mieszkania
49 mikroapartamentów
49 mikroapartamentów
Zielona okolica
Zielona okolica
Bliskość sklepów i centrów handlowych
Bliskość sklepów i centrów handlowych

Mieszkania

Ile rodzin może zamieszkać w 152 mieszkaniach? Bardzo dużo! Dla naszych przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy zróżnicowane układy funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziecie mieszkania jednopokojowe o powierzchni 30m2 i dwupokojowe przestrzenie dostępne już od 32m2. Jeśli chcecie, możecie wybrać mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni od 38m2 lub mieszkanie trzypokojowe o metrażu od 62m2 do 78m2.

Spokojna, zielona okolica i dostęp do wszystkich udogodnień miasta sprawią, że poczujesz się jak w swoim wymarzonym domu.

Wyślij zapytanie

Mikroapartamenty

Kępa Park oferuje również 49 mikroapartamentów. Dedykowane na wynajem lokale zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób. Wykończone w wysokim standardzie oraz wyposażone w osobne wejścia zewnętrzne i recepcję gwarantują szybki zwrot inwestycji. Powierzchnia oferowanych lokali to od 16m2 do 42m2. Wykończenie mikroapartamentu nie jest w jego cenie. W celu zapoznania się z ofertą wykończenia prosimy o kontakt.

Do cen mikroapartamentów należy doliczyć podatek VAT 23%.

Wyślij zapytanie

Lokalizacja